České Budějovice a okolí Č. Budějovice - opravy praček a myček, elektro- servis

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

Pravděpodobně jste vyhledali náš web, protože potřebujete zajistit opravu pračky, myčky, sporáku nebo jiného elektrospotřebiče. Pokud jste z Českých Budějovic nebo širokého okolí do 50 km od Č. Budějovic, jste na správných webových stránkách zkušeného opraváře praček a myček a dlouholetého servisního technika elektrických spotřebičů Aleše Krauskopfa.

Zaručujeme Vám kvalitně provedené opravy praček, myček, sporáků a dalších domácích elektrických spotřebičů  při použití osvědčených náhradních dílů a se zárukou nejméně 6 měsíců. V Českých Budějovicích a širším okolí Č. Budějovic nabízíme spolehlivý elektroservis za dobrou cenu.

V Českých Budějovicích a širokém okolí do 50 km od Č. Budějovic zajišťujeme servis a opravy praček, sušiček prádla, myček nádobí, elektrických sporáků, varných sklokeramických (keramických) a indukčních desek, pečících trub, mikrovlnných trub, digestoří a dalších elektro - spotřebičů značky  České Budějovice, opravy praček a myček, servis Č. Budějovice Candy, Hoover, Brandt a Karma. Pračky Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston opravujeme pouze dílensky.

Z důvodu plné kapacity je v současné době pozastaven servis myček Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar, Ariston a dalších značek, které přijímáme do opravy jen výjimečně po vzájemné dohodě.

Přímé kontakty opravy praček a myček České Budějovice:
Mobil: 722 952 244

E-Mail: krauskopf@opravy-pracek-mycek.cz

 

 

Pračku, myčku a ostatní elektrospotřebiče můžete odvést k nám do dílenské opravy, nebo náš elektroservis přijede k Vám. Záleží na Vás, která možnost je pro Vás přijatelnější. Před návštěvou elektroservisu v Českých Budějovicích - Dobrá Voda u Č. Budějovic nás prosím kontaktujte, aby byl servisní technik přítomen na provozovně. Pračky Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston opravujeme pouze dílensky.

Specializací na vybrané značky chceme zajistit vysokou úroveň a dobrou cenu provedených oprav praček, myček, sporáků a ostatních elektrospotřebičů Candy, Hoover, Brandt a Karma a praček Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston v Českých Budějovicích a širokém okolí Č. Budějovic.

 

Spolehlivý elektroservis za dobrou cenu - České Budějovice a okolí Č. Budějovic.   

Opravy praček, myček a ostatních elektrospotřebičů zajišťujeme nejen v Českých Budějovicích, ale i v  širokém okolí do 50 km od Č. Budějovic. Přijedeme k Vám například do těchto obcí Jihočeského kraje:


V okresu České Budějovice / Č. Budějovice:
Borovany, České Budějovice, Dívčice, Dubné, Hluboká nad Vltavou, Kamenný Újezd, Ledenice, Lišov, Nové Hrady, Olešnice, Římov, Ševětín, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou, Zliv a další obce.
V okresu Český Krumlov / Č. Krumlov:
Brloh, Český Krumlov, Chvalšiny, Kaplice, Křemže, Velešín, Zlatá Koruna a další obce.
V okresu Jindřichův Hradec:
Třeboň, Lomnice nad Lužnicí a další obce.
V okresu Prachatice:
Netolice a další obce.
V okresu Tábor:
Veselí nad Lužnicí, Soběslav a další obce.

 

Proč si vybrat v Českých Budějovicích a okolí Č. Budějovic pro opravy praček a servis myček právě náš elektroservis?

Našim krédem je serióznost, dobrá cena, kvalitní práce a spokojený zákazník, který se k nám opět vrátí, když bude potřebovat zajistit opravu myčky, pračky, sušičky prádla a ostatních elektrických spotřebičů nebo koupit elektro - spotřebič.

Další informace, proč byste si měli vybrat v Českých Budějovicích a širokém okolí do 50 km od Č. Budějovic pro opravy praček, myček a dalších domácích spotřebičů právě náš elektroservis a rovněž, proč koupit pračku, myčku, sporák, pečící troubu, varnou desku a ostatní elektro - spotřebiče v naši prodejně: opravy praček a myček, elektro-servis v Českých Budějovicích a širokém okolí.

 

Provádíme:

V Českých Budějovicích a širokém okolí do 50 km od Č. Budějovic opravy praček (automatických i mechanických), sušiček prádla, myček nádobí, servis: Candy, Hoover, Brandt a Karma. Pračky Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston opravujeme pouze dílensky. Z důvodu plné kapacity je v současné době pozastaven servis myček Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar, Ariston a dalších značek, které přijímáme do opravy jen výjimečně po vzájemné dohodě.  Další informace k opravám praček, sušiček prádla a myček nádobí: Opravy praček a myček Candy, Hoover, Brandt a Karma. 

Servis a opravy sporáků, varných keramických desek, pečících trub, mikrovlnných trub, digestoří (odsavačů par) a elektrických bojlerů: Candy, Hoover, Brandt a Karma. Ostatní značky je možné opravit po vzájemné dohodě. Více informací k servisu v Českých Budějovicích a opravám sporáků, varných desek, pečících trub, mikrovlnných trub, digestoří a bojlerů.

V Českých Budějovicích a širokém okolí do 50 km od Č. Budějovic záruční opravy a záruční servis značek CANDY, HOOVER, BRANDT a KARMA. Například záruční opravy a záruční servis praček, myček a sporáků, záruční servis a záruční opravy pečících trub, varných keramických desek, mikrovlnných trub a digestoří. Podrobné informace k záručnímu servisu a opravám značek Candy, Hoover, Brandt a Karma.

Montáž, instalaci a připojení (zapojení) elektrických sporáků, varných keramických desek a pečících trub na elektrickou síť a to jak volně stojících tak ivestavěných: Candy, Hoover, Brandt a Karma. Další informace k montáži, instalaci a připojení sporáků, pečících trub a varných desek v Českých Budějovicích a širokém okolí do 50 km od Českých Budějovic.   
 
Pokud potřebujete v Českých Budějovicích nebo širokém okolí do 50 km od Českých Budějovic opravit jiný elektrický spotřebič než pračku, sušičku prádla, myčku nádobí, elektrický sporák, varnou desku, pečící troubu, elektrický sporák nebo digestoř je možné po vzájemné dohodě. Další informace o opravách malé elektro, jako například žehličky, vysavače, feny na vlasy, vařiče, šlehače, fritézy a kuchyňské roboty.

 

Vzdálenost některých obci od naší opravny a servisu praček, myček a sporáků

 

Poznámka:

Obce jsou řazeny v abecedním pořadí. Za dvojtečkou je uveden optimální výběr vhodné silnice pro nejkratší trasu. Vzdálenost v km je od středu vybrané obce k naší opravně a servisu praček, myček a sporáků.

 

Borovany: silnice 157 - 13,5 km

Brloh: silnice 143 - 28,6 km

České Budějovice z náměstí Přemysla Otakara II.: Dobrovodská silnice - 5 km

Český Krumlov: silnice 39 a silnice 3/E55 - 31,5 km

Dívčice: silnice 105 - 27,2 km

Dubné: Dobrovodská silnice - 14,2 km

Hluboká nad Vltavou: silnice 105 - 16,2 km

Chvalšiny: silnice 143 - 36,4 km

Kamenný Újezd: Vidovská - 14,4 km

Kaplice: Silnice 3/E55 - 35,9 km

Křemže: silnice 143 - 22,3 km

Ledenice: silnice 157 - 9,2 km

Lišov: silnice 634 - 11,9 km

Lomnice nad Lužnicí: silnice 148 - 24,7 km

Netolice: silnice 145 a E49 - 31,3 km

Nové Hrady: silnice 156 a silnice 157 - 36,2 km

Olešnice: silnice 157 - 23,1 km

Římov: Vidovská - 18,6 km

Soběslav: silnice 3/E55 - 45,5 km

Ševětín: silnice 603 - 22,4 km

Trhové Sviny: silnice 157 - 21,6 km

Třeboň: E49 a přes Třebotovice - 22,1 km

Týn nad Vltavou: silnice 105 - 37,6 km

Velešín: Silnice 3/E55 - 23,8 km

Veselí nad Lužnicí: silnice 3/E55 - 37,3 km

Zlatá Koruna: silnice 39 a silnice 3/E55 - 25,6 km

Zliv: silnice 105 - 20,9 km

Najít naši provozovnu není obtížné. Příjezd po Dobrovodské silnici, České Budějovice 5, je znázorněn na této webové stránce:  České Budějovice a okolí Č. Budějovic

Dobrá Voda bývala součástí města České Budějovice a samostatnou obcí je teprve v posledním období. Pro lepší orientaci v celorepublikových katalozích je proto náš servis někdy zařazen jako opravy praček České Budějovice, opravy myček Č. Budějovice, servis praček v Českých Budějovicích a podobně.

 

 


 

Zpět na úvodní stránku
Opravy praček a myček České Budějovice a Č. Budějovice okolí

České Budějovice, opravy praček a myček, elektro-servis Č. Budějovice