Elektroservis opraví v Českých Budějovicích a okolí pračku nebo myčku u Vás


Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

Opravy praček, myček nádobí, elektrických sporáků , digestoří, elektrických bojlerů a dalších domácích spotřebičů provádíme ve většině případů v Českých Budějovicích a okolí Č. Budějovic přímo u zákazníka. Nemusíte se proto zatěžovat s odpojením elektrického spotřebiče od přívodu vody, elektrického proudu a s odvozem do servisu. Elektroservis přijede opravit vadnou pračku, sušičku prádla, myčku nádobí, sporák, varnou indukční či keramickou desku, pečící troubu, elektrický bojler nebo digestoř k Vám. 

 

Pokud je to pro Vás výhodnější, můžete závadný elektrický spotřebič dovézt do elektroservisu na Dobré Vodě u Českých Budějovic osobně a pračku, sušičku prádla, myčku nádobí, elektrický sporák a podobné spotřebiče nechat opravit dílensky. Před návštěvou elektroservisu  nás prosím kontaktujte, aby byl servisní technik přítomen na provozovně. Pračky Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston opravujeme pouze dílensky. 

Elektroservis České Budějovice a okolí Č. Budějovic

 

 

Přímé kontakty na elektro - servis:

 

 

Mobil: 722 952 244

E-Mail: krauskopf@opravy-pracek-mycek.cz

 

Podrobná specifikace elektroservisu a opravy praček, myček a dalších domácích spotřebičů podle značky je na této webové stránce: elektroservis a opravy praček, myček a sporáků - České Budějovice a širší okolí Č. Budějovic.   

 

Elektroservis a opravy praček, myček a dalších domácích spotřebičů můžete objednat telefonicky

Opravu a servis Vaší pračky, sušičky prádla, myčky nádobí, elektrického sporáku, varné keramické i indukční desky, elektrického bojleru, digestoře a dalších elektro-spotřebičů si můžete objednat v Českých Budějovicích a okolí Č. Budějovic telefonicky a domluvit si termín návštěvy servisního technika dle Vašich časových možností.

Vzhledem k tomu, že je náš servisní technik vybaven běžnými díly potřebnými k předpokládané opravě, zejména pro značky Candy Hoover, Brandt a Karma, pro které zajišťujeme i záruční servis, opravíme Vám ve většině případů pračku, myčku, sporák a další spotřebiče  ihned na místě. Při zjištění složitější nebo rozsáhlejší závady zajistíme odvoz elektrického spotřebiče do dílenské opravy.

Vždy se snažíme maximálně přizpůsobit potřebám zákazníka, a proto Vám pračku, myčku, sporák a další elektro-spotřebiče opravíme v co nejkratším možném termínu. Samozřejmě, nelze mít na skladě úplně veškeré náhradní díly, neboť co značka a typ spotřebiče a jeho rok výroby, to odlišný náhradní díl. Máme proto zajištěny kontakty na přímé dovozce náhradních dílů a obchodní zastoupení jednotlivých značek v České republice, abychom i speciální a méně běžné náhradní díly obdrželi operativně ve velmi krátké lhůtě.

 

Je-li při opravě potřeba vyměnit náhradní díl, na místě Vás seznámíme s cenovou kalkulací. Pokud by se Vám oprava zdála příliš drahá, vyúčtujeme Vám pouze náklady spojené s diagnostikou závady a cestovné.

Opravu pračky, sušicky prádla, myčky nádobí, sporáku a podobných elektrických spotřebičů je dobré svěřit kvalifikovanému elektroservisu s příslušným oprávněním. Nejenže hrozí úraz elektrickým proudem, a to třeba až později, když neodborně opravený elektrospotřebič používáte, ale nekvalifikovaný zásah může pračku, myčku, sporák a další elektrické spotřebiče vážně poškodit. Servis a opravy v průběhu záruční doby může provádět pouze autorizovaný elektroservis. Seznam značek, pro které provádíme záruční servis a záruční opravy:

 

Prodej náhradních dílů a součástek

Z důvodu, že je náš elektroservis v současné době zcela vytíženi prováděním servisu a oprav domácích elektrických spotřebičů v Českých Budějovicích a okolí Č. Budějovic, pozastavujeme prodej náhradních dílů na pračky, myčky, sporáky a další elektrospotřebiče.

 

V Českých Budějovicích se specializujeme na elektro-servis značek Brandt, Candy, Hoover, Karma, Whirlpool, Indesit, Polar, Ariston ...

V Českých Budějovicích a okolí Č. Budějovic se specializuje náš elektroservis na opravy praček, myček a servis dalších elektro-spotřebičů Candy, Hoover, Brandt, a Karma a na pračky Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston. Touto specializací chceme zajistit vysokou kvalitu a současně i dobrou cenu provedených oprav. U značek Candy, Hoover, Brandt a Karma zajišťujeme rovněž i záruční servis.

Z důvodu plné kapacity je v současné době pozastaven elektro-servis myček Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston, které přijímáme do opravy jen výjimečně po vzájemné dohodě. 

Zaručujeme Vám kvalitně provedenou opravu pračky, sušičky prádla, myčky nádobí, sporáku a dalších elektrických spotřebičů při použití osvědčených náhradních dílů a se zárukou nejméně 6 měsíců. V Českých Budějovicích a okolí Č. Budějovic Vám nabízíme rychlý a spolehlivý elektroservis za dobrou cenu.

 


Zpět na úvodní stránku
elektroservis České Budějovice, opravy praček a myčekelektroservis České Budějovice a okolí Č. Budějovic