Katalogy: prodejny elektro prodej, servis a opravy praček a myček elektroservisy

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

 

Jednotlivé níže uvedené vyhledávače, katalogy, ikonky (bannery) a další odkazy jsou řazeny v časové posloupnosti podle data přidání.

 


 TopLink-prodejny-elektro-elektroservisy

 

 

Katalog odkazů a vyhledávač TOPLINK má podrobně rozdělenou kategorii "SLUŽBY A ŘEMESLA" na jednotlivé podkategorie v abecedním pořadí podle předmětu činnosti. Prodejny včetně prodejen s domácími spotřebiči elektro (pračky, myčky, sporáky a další elektrospotřebiče Candy, Fagor a Hoover) jsou zařazeny do podkategorie "obchody a prodejny". Elektroservisy se nacházejí především v podkategorii "opravy a servis".


superlink-opravy-praček-myček

SUPERLINK je velký toplist českých internetových stránek. Toplist SuperLink se resetuje každý týden. Z jednoho počítače (IP adresy) se započítává jen jeden vstup z www stránek denně. Takže si webmasteři nemohou sami naklikat plno vstupů, tak aby se zobrazoval odkaz na jejich stránku na prvních místech.

 

Firmy zabývající se servisem a opravami praček, myček, sporáků a dalších domácích spotřebičů Fagor, Candy a Hoover jsou seřazeny v kategorii "služby a řemesla".


podnikatel-opravy-praček-myček
Internetový portál PODNIKATEL.cz obsahuje mnoho informací o financích, daní, e-Byznysu, zákonech, firmách, účetnictví a různých školení a publikací. Firmy jsou zařazeny do 4 základních kategorií a to: výroba a řemesla, velkoobchod, maloobchod, služby.

 

Elektroservisy, zabývající se opravami domácích spotřebičů Candy, Fagor a Hoover jsou zařazeny především v kategorii "opravy elektrospotřebičů" a "opravy praček".


Catalogio-opravy-praček-myček

CATALOGIO je adresář internetových stránek. Katalog je řazen do kategorií: Auto -moto, cestovní ruch, dům, byt a zahrada, finance a bankovnictví, informace a zpravodajství, instituce a organizace, komunikace, kultura a společnost, obchody, průmysl a zemědělství, služby, sport, zábava a životní styl, věda a technika, vzdělávání a školství.

Opravy praček a myček a další elektroservisy jsou zařazeny do kategorie služby / elektrické spotřebiče / domácí spotřebiče. Prodejny elektro včetně prodeje praček a myček Candy, Fagor a Hoover jsou uvedeny v kategorii "obchody", která se dále dělí na podkategorii "internetové obchody" a kategorii "maloobchod a prodej".


Web-recenze-opravy-praček-myček-sporáků
Přidání recenze je zdarma. V katalogu najdete recenze osobních webů i recenze profesionálních serverů. Kategorie: Auto-Moto, Bydlení, nemovitosti, Cestování, dovolená, Diskuze, chaty, seznamky, Erotika, Filmy, seriály, televize, Instituce, organizace, úřady, Internet, email, služby, Informace, zpravodajství, Kultura, umění, hudba, Mobily, Obchody a služby, Osobní stránky, Peníze, finance, Počítače, Počítačové hry, Práce, výdělek, Průmysl, zemědělství, výroba, Příroda, rodina, Reklama, propagace, Sport, Vyhledávače, portály, Vzdělávání, školství, věda, Zábava, volný čas, Život, zdraví, Sázení a kasína.

 

Informace k opravám domácích spotřebičů včetně praček, myček a sporáků Candy, Fagor a Hoover jsou uvedeny v kategorii obchody a služby.


Kompletne-elektroservis
Katalog Kompletně.cz řazen do kategorií: auto-mot, doprava a cestování, finance a bankovnictví, internet a komunikace, kultura a umění, lidé a společnos, obchod a prodej, počítače, služby a řemesla, sport a relaxace, věda a technik, vzdělání a školství, zábava a volný čas, zdraví a životní styl a zpravodajství.

 

Opravy praček, myček a elektroservisy najdete v kategorii "Služby a řemesla". Prodejny zabývající se i prodejem praček, myček a dalších elektro - spotřebičů Candy, Fagor a Hoover lze najít v kategorii "obchod a prodej"


AAA_katalog-opravy-praček-myček-elektroservis
Jedná se o katalog odkazů českého internetu a podle klíčových slov zde najdete též řadu informací o prodeji a prodejnách elektro, servisu domácích spotřebičů, včetně oprav praček a myček a elektroservisů, zabývajících se opravami drobných spotřebičů Candy, Fagor a Hoover. 


 em-desing-opravy-praček-myček-sporáků

EM-DESIGN nebo jinak řečeno EM-LINKS má jednotlivé odkazy řazeny do kategorií, které se následně člení do dalších sekcí. Například kategorie SLUŽBA a ŘEMESLA je rozdělena do sekcí: údržba a správa, poradenství a překlady, pronájem a zprostředkování, účetnictví a právo, výroba a vývoj, montáž a instalace, řemesla a úklid, oprava a servis a služby ostatní. Jak již vyplývá z názvu, informace k opravám praček, myček, sporáků a dalších domácích elektrických spotřebičů Candy, Fagor a Hoover jsou zařazeny do sekce "oprava - servis".


prima, opravy praček a myček

Katalog CZPRIMA.CZ má seřazené WWW stránky do kategorií: automobily a motocykly, ekonomika a finance, firmy a firemní stránky, včetně podkategorie "servis a opravy", která obsahuje informace o opravách praček, myček a ostatních domácích spotřebičů Candy, Fagor, Hoover a dalších značek. Dále kategorie internetové zpravodajství, e-komerce, organizace a instituce, kultura a společnost, turistika a cestování, vyhledávače a rozcestníky, vzdělávání a školství, zábava, telefonní seznam ČR. V kategorii "firmy" je zařazena podkategorie "obchod", kde najdete i prodejny zaměřené na prodej praček, myček a ostatních elektrospotřebičů.


meredit 

Internetový portál "meredit.cz" není zaměřen na publikování informací, které se týkají prodeje, prodejen a servisu domácích elektro - spotřebičů. Přesto velmi rádi zařazujeme odkaz na tento web do našeho přehledu katalogů a webových stránek. Web "meredit.cz" má společné zázemí redaktorů a spolupracovníků s webem "perlorodky.cz" a "hernikoutek.cz" a všechny tři weby obsahují zajímavé články a aktuální informace o bydlení, domácnosti, financích, kosmetice, módě, receptech, rodině a zdraví. Najdete zde i bohatou a velmi otevřenou diskuzi a fotogalerie. Koho zajímají nejrůznější soutěže a hry, jistě zná tyto webové stránky.


ekolist

Odkaz na portál EKOLIST.cz jsme zařadili do našeho přehledu katalogů a webových stránek, i když neobsahuje žádné informace o servisu, prodeji a opravách praček, myček, sporáků nebo ledniček. Portál je nám velmi sympatický svým obsahem i grafickou úrovní a pojednává o důležitých otázkách spojených s životním prostředím, přírodou, ekologií, klimatem, biodiverzitou, energetikou, krajinou, dopravou, cestováním a dalšími tématy.


najdu-vse-prodej-elektro-elektroservis
Jak říká název webových stránek NAJDUVSE.cz, najdete v tomto katalogu i informace, která se týkají praček, myček, sporáků, ledniček a dalších domácích spotřebičů. A to jak informace spojené s prodejnami a prodejem elektro-spotřebičů, tak i firmy, které se zabývají elektroservisem či prodejem náhradních dílů na pračky a myčky Candy, Fagor a Hoover.


Katalog-firem-elektroservis-elektro-servis

Katalog obsahuje též kategorii "služby", ve které je uvedeno mnoho informací o firmách, které mají v předmětu činnosti opravy a elektroservis domácích elektrických spotřebičů, jako například praček, myček, sporáků, ledniček a dalších elektrospotřebičů Candy, Fagor a Hoover. Potřebné informace jsou zařazeny především do podkategorie:

  • elektro
  • řemesla
  • servis, opravy, údržba, revize
  • služby ostatní

Prodejny a firmy zabývající se prodejem spotřebičů elektro včetně praček a myček jsou uvedeny v kategorii "internetový obchod, e-shopy".


Cesky-portl-opravy-praček-prodej-servis
Český Portál EU je mimo jiné též katalog firem, který obsahuje české firmy, společnosti a e-shopy (elektronické obchody) a možnost jejich hodnocení.  Proto zde naleznete i firmy zabývající se opravami praček a myček, jejich prodejem a servisem značek Candy, Fagor a Hoover.

Český Portál EU je inzertní portál, katalog firem, nákupní rádce a rejstřík firem (registr firem), odkazy a výměna odkazů.


 

Popis dalších katakogů, webů a odkazů k tématice opravy praček, myček, servisu a prodeje elektro-spotřebičů se připravuje: 

 


Zpět na úvodní stránku
opravy praček, myček - prodejny, prodej (koupit) elektro - elektroservis