Náhradní díly pro spotřebiče Fagor, Candy, Hoover, Edesa, Elica a De Dietrich

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu, že jsme v současné době zcela vytíženi prováděním servisu a oprav domácích elektrických spotřebičů, pozastavujeme prodej náhradních dílů na pračky, myčky, sporáky a další elektrospotřebiče. Níže uvedený text je proto momentálně neaktuální.

 


 

Náhradních dílů a součástek pro jednotlivé druhy praček, myček, sporáků a dalších elektrospotřebičů je obrovské množství. Co značka a typ spotřebiče a jeho rok výroby, to odlišný náhradní díl. Nechceme naše zákazníky zatěžovat listováním v nejrůznějších katalozích, to by bylo v rozporu s naši filosofií a heslem: "Kupte si u nás náhradní díl. Rady dáváme zdarma!".

 

Nejvhodnější náhradní díl a součástku pro naše zákazníky vybereme z katalogů sami. Stačí nám odeslat email a v něm uvést problém, který potřebujete vyřešit a popsat vadný náhradní díl nebo součástku (včetně jeho umístění, tvaru a podobně). Velmi důležité je sdělení přesného názvu a typu spotřebiče a jeho výrobního čísla. Specializujeme se především na náhradní díly pro domácí elektrické spotřebiče Candy, Hoover

 

Odeslání poptávky nebo objednávky

 

Dbáme na to, abychom Vám dodali osvědčené náhradní díly za dobrou cenu.

 

Náhradní díl může zákazník objednat emailem, faxem, osobně nebo telefonicky. Objednání náhradních dílů telefonem (na rozdíl od objednání oprav) nedoporučujeme, neboť není jistota, že náhradní díl, který zákazník potřebuje, bude správně specifikován.

 

Napište nám v klidu Vašeho domova email:

 

Přesný název potřebného náhradního dílu nebo součástky nemusíte samozřejmě znát. Stačí uvést v emailu pouze problém, který potřebujete vyřešit a popsat vadný náhradní díl nebo součástku (včetně jeho umístění, tvaru a podobně). Velmi se osvědčilo nafotit předmětný vadný díl nebo jeho součástku. Fotografie nemusí být vůbec kvalitní, stačí ji pořídit i mobilem a přiložit jako přílohu k emailu.

 

Velmi důležité je sdělení přesného názvu a typu spotřebiče a jeho výrobního čísla. Bez uvedení výrobního čísla nelze často dohledat správný náhradní díl. Štítek s výrobním číslem zpravidla najdete:

  • Pračky - po otevření dvířek uvidíte štítek nahoře u manžety (nad otvorem, kudy vkládáte prádlo do bubnu). Někdy pak uvnitř na dvířkách filtru (především u vrchem plněných praček)
  • Myčky - štítek najdete na boční hraně otevřených dveří. Někdy pak zevnitř na dveřích
  • Sporáky - většinou štítek uvidíte po vysunutí šuplíku na plechy, případně dole na spodním rámu,nebo v blízkosti pantů při otevření dvířek u trouby

 

Pokud se rozhodnete pro objednání a nákup náhradního dílu přímo u nás na provozovně, kontaktujte nás prosím předem, aby byl servisní technik přítomen na provozovně a byl Vám nápomocen s výběrem správného náhradního dílu či součástky.

 

Přímé kontakty na servisního technika:

  • Mobil: 606 861 221
  • Mobil: 722 952 244

 

 

Vypracování naši nabídky na dodání náhradního dílu

 

Jakmile obdržíme od Vás email s poptávkou nebo objednávkou na dodání náhradního dílu, budeme se zabývat s výběrem vhodného náhradního dílu či součástky a odešleme Vám odpověď na Váš předchozí email. V odpovědi uvedeme též cenu vlastního náhradního dílu a cenu balného a dopravného k Vám. Sdělíme Vám též předpokládaný termín dodání a možnosti platby, které vycházejí ze skutečnosti, o jaký náhradní díl se jedná. Pokud budete potřebovat náhradní díl, který se běžně nepoužívá, případně bude vyšší cenové úrovně, pravděpodobně bude zvolená platba předem (bankovním převodem nebo v hotovosti) na základě vystavení zálohové faktury.

 

 

Objednávka - uzavření smlouvy

 

Pokud bude zákazník s naši nabídkou zaslanou emailem souhlasit, stačí, aby nám ji přeposlal emailem nazpět s doprovodným textem, z kterého bude vyplývat jeho souhlas s naši nabídkou. Takto odeslaným souhlasem s naší nabídkou potvrzuje zákazník závaznost jeho objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami dodavatele. Tato závazná objednávka je současně návrhem kupní smlouvy. K uzavření kupní smlouvy se nevyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím a smlouva vzniká samotným dodáním zboží kupujícímu.

 

 

Další informace k prodeji náhradních dílů

Další informace k prodeji náhradních dílů a součástek včetně našich obchodních pomínek jsou uvedeny na těchto webových stránkách: http://www.opravy-pracek-mycek.cz/prodej-nahradni-dily-pracky-mycky-fagor-candy-hoover-edesa

 

 


Zpět na úvodní stránku
Opravy praček a myček, servis a prodej Fagor, Candy, Hoover