Prodej praček a sušiček prádla Candy, Brandt a Hoover

 

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

 

Pokud se rozhodnete koupit pračku nebo sušičku prádla oblíbené a spolehlivé značky CANDY, BRANDT nebo HOOVER a budete ji instalovat v Jihočeském kraji do 50 km od Českých Budějovic, kde zajišťujeme jak opravy tak záruční servis elektrospotřebičů CANDY, BRANDT a HOOVER, můžete se s důvěrou obrátit na naši prodejnu. Zajistíme Vám nejen prodej Vámi požadované pračky nebo sušičky prádla v aktuální velmi dobré ceně, ale zdarma Vám provedeme i zapojení a její montáž. Kdo jiiný než zkušený opravář elektrických spotřebičů by Vám mohl lépe poradit s výběrem vhodné a spolehlivé pračky nebo sušičky prádla.

 

Pokud budete mít zájem, tak Vám starou a opotřebovanou pračku nebo sušičku prádla zdarma odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Ekologickou likvidaci elektrospotřebičů zajišťujeme prostřednictvím společností ELEKTROWIN a.s., kde jsme registrovaným členem.

  

Nové moderní pračky a sušičky prádla značky Candy, Brandt a Hoover mají dnes spotřebitelé již zcela běžně v podvědomí jako kvalitní značkové produkty, které se mohou pyšnit svou velice příznivou cenou a přitom vysokou kvalitou a bohatou technickou výbavou. Další údaje o výhodách a přednostech praček a sušiček prádla CANDY, BRANDT a HOOVER popisujeme na těchto webových stránkách:

 

 

Chcete koupit pračku nebo sušičku prádla oblíbené a spolehlivé značky CANDY, BRANDT nebo HOOVER?

Budete pračku nebo sušičku prádla instalovat v Jihočeském kraji včetně města České Budějovice, kde zajišťujeme záruční opravy a servis spotřebičů CANDY, BRANDT a HOOVER?

Pokud ano, tak jste na správných webových stránkách. Napište nebo řekněte nám Vaši představu, jaké parametry by měla pračka nebo sušička prádla splňovat. Můžete nám zaslat i odkaz (link) na stránky, kde je konkrétní pračka nebo sušička prádla popsána či vyobrazena.

Rádi Vám sdělíme další informace o typu pračky nebo sušičky prádla včetně její aktuální a výhodné prodejní ceny. U praček a sušiček prádla, které koupíte u nás, Vám provedeme zdarma jejich montáž i zapojení.

Přímý kontakt na Aleše Krauskopfa:
Mobil: 606 861 221
Mobil: 722 952 244
E-Mail: krauskopf@opravy-pracek-mycek.cz

 

Candy pračka, myčkaHoover pračka, myčka

Veškeré aktuální a podrobné informace, které Vám pomohou vybrat si tu nejlepší, cenově výhodnou a spolehlivou pračku či sušičku prádla v dobré či dokonce v nejnižší ceně značky CANDY a HOOVER najdete na webových stránkách české obchodní společnost Candy Hoover ČR s.r.o.  . Doporučujeme například tyto webové stránky: Candy, Hoover: pračky a sušičky prádla, myčky, ledničky a další elektrospotřebiče 

Pračky a sušičky prádla: 

  • pračky předem plněné šířky zpravidla 60 cm a hloubky 60, 54, 52, 44, 40 a dokonce jen i 33 cm 
  • pračky vrchem plněné šířky 40 cm a hloubky 60 cm 
  • pračky se sušičkou
  • sušičky kondenzační nebo odvětrávací
  • vestavné pračky
  • vestavné pračky se sušičkou

 

Proč si vybrat pračku nebo sušičku prádla značky Brandt

Výhody praček a sušiček prádla Brandt

 

 


Zpět na úvodní stránku

Prodej praček a sušiček prádla Fagor, Candy a Hoover