Brandt - vybrat nejlepší pračku a myčku s ohledem na cenu a kvalitu

 Brandt pracky mycky sporaky

 

Brandt je tradiční francouzská značka domácích spotřebičů, která již více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti.

 

Brandt je průkopníkem mnoha technologií a inovací, které následně převzala většina výrobců praček, myček, sporáků, pečících trub, varných desek a ledniček. Mezi nejznámější inovace patří například využití indukční technologie při vaření, technologie chladných dvířek, pyrolytické samočištění u trub,, automatické odvažování náplně u praček, koncept ekonomické a ekologické pračky s automatickým dávkováním E-dose. přihrádka s nulovou zónou 0-3 °Ca další.

 

Brandt je známá evropská značka s centrem výzkumu, vývoje i výrobními závody ve Francii, které vyrábějí elektrospotřebiče známé svou kvalitou a používáním nejmodernějších technologií.

 

Výrobky značky Brand lze rozdělit do čtyř skupin a to na domácí spotřebiče určené na:

  • praní (pračky a sušičky)
  • chlazení (ledničky a mrazáky)
  • vaření (elektrické sporáky, pečící trouby, varné sklokeramické a indukční desky, odsavače par)
  • mytí (myčky nádobí).

 

Velmi podrobný přehled výrobků značky Brandt je znázorněn na webových stránkách obchodní společnosti ELMAX STORE a.s. , která je výhradním dovozcem elektrospotřebičů Brand. Odkaz na tuto obchodní společnost naleznete zde: Pračky, myčky, nejlepší,cena, Brandt.

 

Pokud hledáte odpověď na otázku, jaká je nejlepší pračka nebo myčka a to i s ohledem na prodejní cenu domácích spotřebičů a nabízenou kvalitu a technologickou úroveň výrobků, doporučujeme navštívit webové stránky společnosti Elmax Store a.s..

 

Z výše uvedeného webu vybíráme například:

 

ve skupině praček vrchem plněných

 

nejdražší vrchemnejlevnější vrchem

  

 

 

ve skupině praček předem plněných

  

nejdražší předemnejlevnější předem

 

 

 

 


 

Zpět na úvodní stránku
Opravy praček a myček, servis  

TOPlist