CANDY & HOOVER kvalitní a bezpečné domácí spotřebiče

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

 

nejprodavanejsi-pracka-mycka-nejvice-prodavana-jaka-vybrat-candy-hoover

CANDY GROUP je soukromou evropskou společností, zastřešující několik značek a řadí se k předním evropským výrobcům domácích elektrických spotřebičů (praček, myček nádobí, sušiček, chladniček a mrazáků, vařičů a sporáků, a to vestavných i volně stojících). Vlastní dvě mezinárodní značky, Candy a Hoover.

CANDY GROUP má po celém světě 27 dceřiných společností, z nichž dvě se plně věnují servisním službám. Výrobní závody se nacházejí v České republice, Francii, Itálii, Rusku, Španělsku a Velké Británii. Společnost má přes 5 tisíc zaměstnanců, z toho 3 tisíce za hranicemi Itálie.

prodej praček a myček Candy, záruka

10 let bezplatné záruky na srdce pračky Candy

Výrobce praček Candy věnuje vysokou pozornost každému detailu. Například nerezový buben byl obohacen o titan, aby byl mechanicky odolnější, a to i při vysokém zatížení a ve vysoké rychlosti, a aby byl odolnější vůči chemickým látkám, jako jsou účinné prací prášky, bělidla nebo vysoká koncentrace soli ve vodě. Všechny jednotlivé výrobky, které opouštějí továrnu, jsou navrhovány, schvalovány a kontrolovány s tou největší péčí. Jak ve fázi výzkumu a vývoje, tak ve fázi výroby je na pračkách Candy prováděno mnoho testů.

 

Proto může výrobní společnost CANDY GROUP s čistým svědomím zaručit kvalitu, bezpečnost a důvěryhodnost vyráběných praček až na dobu deseti let. Vztahuje se na konstrukční vady vany a bubnu pračky všech předem i vrchem plněných praček Candy. Nezahrnuje ložiska.

 

Během fáze výzkumu a vývoje jsou prováděny opravdu důkladné testy spolehlivosti materiálů pro stanovení netoxických charakteristik, testy výkonu účinnosti praní, testy spotřeby vody a energie, akustické testování pro ztišení výrobku a testy obalů.

 

Představte si pračku, která pere v reálných podmínkách 24 hodin denně, 365 dní v roce, bez chvilky odpočinku a při nejvyšších teplotách po dobu asi 3000 cyklů praní a je dále namáhaná „mučivým testem“, kdy je celkem 9000 krát aktivován zámek dveří.

 

Ale to je pouze začátek. Během montáže experti v oblasti kontroly ověřují, zda jsou dodrženy veškeré standardy týkající se kvality. Výrobek, jehož výroba je zcela dokončena, je poté roboticky testován pro ověření shody s bezpečnostními standardy a plnou funkčností výrobku. Výrobky jsou namátkově kontrolovány až do rozsahu 3 % vyrobené produkce a všechny výrobky jsou pravidelně kontrolovány nejrenomovanějšími evropskými kontrolními institucemi, mimo jiné IQM (italskou značkou kvality) a Nemko (norským ústavem pro testování a certifikaci nových technologií).

 

Firma Candy na svých webových stránkách aktuálně informuje o právě probíhajících akcí na prodloužení záruky, například též v rámci zákaznického programu “CANDY 5 let záruka”, kterýposkytuje Candy ČR s.r.o. zcela bezplatně. Bližší údaje k programu “CANDY 5 let záruka” uvádíme na této webové stráncehttp://www.opravy-pracek-mycek.cz/zarucni-oprava-servis-fagor-candy-hoover

 

Upozorňujeme na skutečnost, že podmínky prodloužené záruční doby výrobků Candy se operativně upravují a mění, takže uvedené údaje na našem webu nemusejí být již zcela aktuální a platné v době, kdy si pořizujete nový domácí spotřebič.

 

Podrobné, aktualizované a v konkrétním časovém období platné údaje, které se týkají uvedených záručních podmínek a záruční doby pro jednotlivé typy a druhy elektrických spotřebičů CANDY a HOOVER (pračky a sušičky prádla, myčky nádobí, elektrické sporáky, pečící trouby, varné desky, lednice a další) najdete na oficiálních stránkách firmy Candy. Zde zjistíte i všechny aktuální informace a probíhající akce, které souvisejí s nabídkou jednotlivých elektrických spotřebičů značky CANDY a HOOVER, a které Vám pomohou vybrat správný typ pračky, myčky sporáku a dalších spotřebičů. Doporučujeme například tyto oficiální webové stránky obchodní společnosti Candy Hoover ČR s.r.o.: www.candy-hoover.cz/home

 

Pokud hledáte odpověď například na otázky, jaká je nejvice prodávaná pračka, jak vybrat nejprodávanější pračku či myčku nádobí, jakou koupit pračku, sušičku prádla, myčku nádobí, lednici nebo elektrický sporák v dobré či dokonce v nejnižší ceně, může Vám náš článek na tomto webu napomoci s výběrem nejvhodnějšího domácího elektrického spotřebiče.

 

Servis CandyServis HooverProdej praček a myček Candy a Hoover 

  

 


Zpět na úvodní stránku

Candy, Hoover - nejprodávanější, nejvíce prodávaná, pračka, myčka - jaká - cena