Opravy myček nádobí- servis

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

Zajišťujeme servis a opravy myček nádobí značky Candy, Brandt, Hoover a Karma. Z důvodu plné kapacity je v současné době pozastaven servis spotřebičů Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar, Ariston a dalších značek, které přijímáme do opravy jen výjimečně po vzájemné dohodě.

Zaručujeme Vám dobrou cenu a kvalitně provedé opravy myček při použití osvědčených náhradních dílů a se zárukou nejméně 6 měsíců.

Hledáte rychlý a spolehlivý servis a opravu myčky Candy, Hoover, Brandt a Karma za dobrou cenu? Hledáte zkušeného opraváře myček?

 

Obraťte se na opraváře myček Aleše Krauskopfa a přesvědčte se o kvalitě našeho servisu a provedených oprav myček.  Nabízíme rychlý servis a kvalitní opravy myček nádobí za dobrou cenu.

Opravy myček, servis myček

 

Přímé kontakty servis a opravy myček:

 

Mobil: 722 952 244

E-Mail: krauskopf@opravy-pracek-mycek.cz  

Našim krédem je serióznost, dobrá cena, kvalita práce a spokojený věrný zákazník, který nás doporučí svým dobrým přátelům a kamarádům, když budou potřebovat zajistit opravu myčky nádobí.

Nabízíme Vám kompletní služby včetně poradenství při řešení opravy myček nádobí Candy, Brandt, Karma a Hoover. To, že se zabýváme jak opravami myček tak jejich prodejem, je pro Vás zárukou, že Vám poradíme zcela objektivně, zda se vyplatí nechat si myčku opravit, nebo je pro Vás již výhodnější koupit si nový domácí spotřebič. Prosíme, obracejte se na nás o radu jen v rámci území Jihočeského kraje do 50 km od Českých Budějovic, kde zajišťujeme opravy a servis myček nádobí. 

 

Opravy myček nádobí provádíme podle složitosti opravy buď přímo u zákazníků nebo dílensky. 

 

Proč si vybrat pro opravy myček nádobí právě nás?

Věříme, že Vás oslovily výše uvedené důvody, proč zvolit pro opravu myčky nádobí Candy, Brandt, Karma a Hoover firmu Aleše Krauskopfa. Další informace, proč byste si měli vybrat právě náš elektroservis uvádíme zde: servis a opravy myček nádobí.

 

 


 Zpět na úvodní stránku
Opravy myček nádobí, servis

Opravy myček nádobí - servis myček nádobí