Oprava pračky a sušičky prádla - servis

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

Zajišťujeme servis a opravy praček (automatických i mechanických) a sušiček prádla značek Candy, Hoover, Brandt, Karma, Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston a to včetně výměny vadných ložisek. Pračky Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston opravujeme pouze dílensky.

Zaručujeme Vám dobrou cenu a kvalitně provedené opravy praček a sušiček prádla při použití osvědčených náhradních dílů a se zárukou nejméně 6 měsíců.

Hledáte rychlý a spolehlivý servis a opravu pračky Candy, Brandt, Indesit, Whirlpool, Ignis, Polar, Ariston a Hoover za dobrou cenu? Hledáte zkušeného opraváře praček a sušiček prádla? 

Obraťte se na opraváře praček Aleše Krauskopfa a přesvědčte se o spolehlivosti našeho elektroservisu. Nabízíme rychlý servis a kvalitní opravy praček a sušiček prádla za dobrou cenu.

opravář praček

 

Přímé kontakty na servis a opravy praček:


Mobil: 722 952 244

E-Mail: krauskopf@opravy-pracek-mycek.cz

 

Našim krédem je serióznost, dobrá cena, kvalitní práce a spokojený věrný zákazník, který nás doporučí svým dobrým přátelům a kamarádům, když budou potřebovat zajistit opravu pračky nebo sušičky prádla.

 

Nabízíme Vám kompletní služby včetně poradenství při řešení opravy praček (automatických i mechanických) a sušiček prádla značky Candy, Hoover, Brandt, Karma, Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston. To, že se zabýváme jak opravami praček a sušiček prádla, tak jejich prodejem, je pro Vás zárukou, že Vám poradíme zcela objektivně, zda se oprava pračky vyplatí, nebo je pro Vás již výhodnější koupit si nový domácí spotřebič. Prosíme, obracejte se na nás o radu jen v rámci území Jihočeského kraje do 50 km od Českých Budějovic, kde zajišťujeme servis a opravy praček a sušiček prádla.

 

Proč si vybrat pro opravu pračky a sušičky prádla právě náš servis?

Specializací na vybrané značky chceme zajistit vysokou kvalitu a současně i dobrou cenu provedené opravy praček a sušiček prádla Candy, Hoover, Brandt, Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar, Karma a Ariston. Provádíme veškeré opravy praček včetně výměny vadných ložisek.

Věříme, že Vás oslovily výše uvedené důvody, proč zvolit pro opravu pračky a sušičky prádla Candy, Brandt, Hoover, Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar, Karma a Ariston firmu Aleše Krauskopfa. Další informace, proč byste si měli vybrat právě náš elektroservis uvádíme zde: kvalitní opravy praček, rychlý elektro-servis, dobrá cena.

 


Zpět na úvodní stránku
Opravy praček, servis

opravy praček a sušiček prádla, servis