Opravář praček a myček České Budějovice na internetu

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

Dělali jsme průzkum, jak se lidé dozvěděli o našem servisu, když potřebovali zajistit opraváře praček nebo opraváře myček značky Candy, Brandt, Hoover a dalších značek. V naprosté většině to bylo prostřednictvím internetu. Velmi nás také těší, že narůstá počet lidí, kteří se o nás dozvěděli od svých známých, příbuzných, kolegů ze zaměstnání, sousedů a podobně. Dá se říci, že s každou provedenou opravou pračky nebo myčky Candy, Brandt nebo Hoover získáme okolo 3 nových potencionálních zákazníků. Obdobně to platí u záručního servisu, nebo v případě prodeje pračky, myčky, sporáku či dalších elektro-spotřebičů prostřednictvím servisu praček a myček Aleše Krauskopfa z Dobré Vody u Českých Budějovic.

Naše webové stránky, zaměřené na servis, prodej a opravy praček a myček Candy, Fagor a Hoover hodnotí příznivě hlavní internetové vyhledavače. Především SEZNAM.CZ, který v České republice dle našeho zjištění upřednostňuje naprostá většina lidí (téměř 80% lidí přichází na náš web opravy-pracek-mycek.cz prostřednictvím vyhledávače Seznam.cz). Web se líbí i velkému konkurentu na trhu BING.com, kvalitnímu zahraničnímu vyhledávači MSN.com, který hojně využívají lidé z celého světa, rovněž i www.yahoo.com, který se používá převážně v anglicky mluvících zemí, nebo další kolos Lycos.de a jeho mutace, který používají Francouzi, Němci, Angličané a další státy po celém světě v různých variantách, nebo mamutí vyhledávače jako je Altavista.com.

Udělali jsme si malou zkoušku a u všech výše uvedených internetových vyhledavačů jsme vepsali klíčová slova „opravy praček“. Je to skoro neuvěřitelné, ale všechny vyhledavače zařadili naše stránky opravy-pracek-mycek.cz na druhé pořadí (psáno 18.5.2012). Obdobně dobré výsledky poskytují hlavní internetové vyhledávače při vepsání klíčových slov Opravář praček a myček České Budějovice

Prosinec 2013:

Jsme rádi, že se náš web zaměřený na opravu praček a myček a servis značek Candy, Hoover, Brandt, Karma, Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston začal po více než roční pauze opět líbit i Google.cz a Google.com. Ale nebylo to jen tak samo sebou. Na úpravě webu se soustavně pracovalo po celý rok 2013.

 

 


Zpět na úvodní stránku
Opravář praček a opravář myček