Připojení (zapojení) sporáku, trouby, desky Fagor, Edesa, Candy, Hoover, De Dietrich

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

 

Zajišťujeme montáž, instalaci a připojení (zapojení) elektrických sporáků, varných sklokeramických (keramických) a indukčních desek a pečících trub na elektrickou síť a to jak volně stojících tak i vestavěných těchto značek:

 

  • Candy
  • Hoover
  • Brandt
  • Karma
  • Ostatní značky - po vzájemné dohodě

 

elektrický sporák-připojení-napojení

 

 

Přímé kontakty na elektro - servis:

 

Mobil: 722 952 244

E-Mail: krauskopf@opravy-pracek-mycek.cz

 

 

Připojení elektrického spotřebiče v souladu s bezpečnostními předpisy, technickými normami a návodem

 

Je důležité, aby objednatel připojení elektrospotřebiče měl k dispozici návod k obsluze a použití a to i v případech, kdy byl sporák či jiný elektrospotřebič přestěhován či prodán jinému majiteli. Majitel sporáku i montážní technik by se měl seznámit s návodem i bezpečnostními předpisy pro připojení a používání  konkrétního elektrospotřebiče, které se mohou v jednotlivých detailech pro různé  značky a typy sporáků, pečících trub i varných desek někdy lišit.

 

Sporák, elektrická trouba i varná deska musí být instalovaná kvalifikovaným pracovníkem s příslušným oprávněním, ve shodě s konkrétním návodem a dle platných postupů a předpisů. Servis a opravy v průběhu záruční doby může provádět pouze autorizovaný servis. Seznam značek, pro které provádíme záruční servis zjistíte zde: záruční opravy, servis: Candy, Hoover, Brandt a Karma
 

Velká část elektrospotřebičů musí být uzemněna a ve shodě s požárními předpisy nesmí žádná přiléhající plocha převyšovat výšku sporáku. Velmi podstatné je dodržení minimální vzdálenosti jakýchkoliv hořlavých materiálů od horní plochy sporáku a to za určitých podmínek 690 mm. Pokud je sporák vestavěn v kuchyňské lince, musí být dodržena minimální vzdálenost mezi bočními stěnami sporáku a kuchyňským nábytkem, která je ve většině případů 30 mm. Sporák musí být umístěn na podlaze a neměl by být instalován například v ložnici nebo v koupelně.

 

V tomto odstavci jsme uvedli jen některé zásady a doporučení, která se mohou v závislosti na značce a typu elektrospotřebiče měnit. Při umístění a připojení sporáků, pečících trub a varných desek na elektrickou síť je nutné dodržet veškeré zásady a doporučení, která jsou uvedena v příslušných návodech pro konkrétní značku a typ elektrospotřebiče a současně musí být splněny všechny platné právní a technické normy (v oblasti požární ochrany, elektrické instalace a pod.).

 

Servis Fagorservis EdesaServis CandyServis HooverServis De DietrichServis Karma

 

 

 


Zpět na úvodní stránkuZapojení, připojení elektrického sporáku, pečící trouby, varné desky