Náhradní díly na pračky, myčky, sporáky Candy, Hoover,  Brandt, Karma

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu, že jsme v současné době zcela vytíženi prováděním servisu a oprav domácích elektrických spotřebičů, pozastavujeme prodej náhradních dílů na pračky, myčky, sporáky a další elektrospotřebiče. Níže uvedený text je proto momentálně neaktuální.

 

 


 

Dostáváme mnoho žádostí na zajištění náhradních dílů pro pračky, myčky, sporáky, pečící trouby, varné desky a další domácí elektrické spotřebiče. Skoro ve všech případech se nám podařilo vyhovět přání našich zákazníků a dodat jim potřebný náhradní díl. Máme radost, když můžeme pomoci s výběrem vhodné součástky a současně poradit, jak nový náhradní díl správně namontovat, aby byl elektrický domácí spotřebič opět funkční a bezporuchový.

 

Na internetu je k dispozici mnoho katalogů s náhradními díly. Pokud však není člověk profesionálem v daném oboru, nemůže si být nikdy zcela jistý, zda objednává přesně tu součástku, kterou k opravě své pračky, myčky, sporáku a podobných elektrických domácích spotřebičů skutečně potřebuje. Proto na základě mnoha Vašich žádostí jsme rozšířili činnost naši firmy o prodej náhradních dílů, který je spojen s naši odbornou poradenskou činností. Pomůžeme Vám proto nejen identifikovat a přesně vybrat součástky, které skutečně potřebujete, ale poradíme Vám i s vlastní opravou Vašeho elektrospotřebiče.


Specializujeme se na dodávku součástek a náhradních dílů pro tyto domácí elektrické spotřebiče:

  • pračky a myčky: Candy, Hoover, Karma. (pro Indesit, Whirlpool, Ariston, Polar a Ignis pouze některé náhradní díly podle konkrétní dohody) 
  • elektrické sporáky, varné desky, pečící trouby, elektrické bojlery, mikrovlnné trouby a odsavače par (digestoře): Candy, Hoover, Karma 

Obchodní podmínky                                   

Prodávající (dodavatel)                         

Jak vybrat náhradní díl

Objednání náhradních dílů           

Dodání objednaného zboží                            

Možností zaplacení

Storno objednávky                                       

Odstoupení od smlouvy                              

Záruky a reklamace
Zpět na úvodní stránku
 Prodej náhradních dílů a součástek Fagor, Candy, Hoover, České Budějovice