Vše o nákupu a prodeji elektro - spotřebičů

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (dodavatele) a kupujícího (zákazník). Prodávajícím (dodavatelem) je firma Aleš Krauskopf, K Lusnému 24, 373 16 Dobrá Voda u Českých Budějovic, IČO:72148462. Dodavatel (prodejce) je současně vždy i obstaratelem zboží a poskytovatelem služby bezplatné poradenské činnosti ve smyslu Občanského zákoníku. V textu je z důvodu přehlednosti uváděn dále pouze název "dodavatel" anebo "prodejce".

 

Zákazníkem našeho obchodu je kupující. Vzhledem k platné právní úpravě se rozlišuje kupující, který je spotřebitelem a kupující, který spotřebitelem není.

 

Kupující, který je spotřebitelem, je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

 

Kupující, který není spotřebitel, je podnikatel, který nakupuje výrobky či užívá služby za účelem svého podnikání s těmito výrobky nebo službami. Tento kupující se řídí obchodními podmínkami v rozsahu, které se ho týkají a obchodním zákoníkem.

 

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou podnikatel (fyzická nebo právnická osoba), řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel.

 

Při nákupu praček, myček a dalších domácích spotřebičů a rovněž i náhradních dílů u naší firmy je kupní smlouva ve smyslu těchto obchodních podmínek a Občanského zákoníku vždy i smlouvou o obstarání zboží a poskytnutí služby bezplatné poradenské činnosti. V textu je z důvodu přehlednosti uváděn dále pouze název "kupní smlouva".
 

Pokračování textu našich obchodních podmínek najdete zde (obchodní podmínky pro prodej nových praček, myček a dalších elektrospotřebičů i náhradních dílů a součástek pro opravy jsou identické):

 

 

 Jak vybrat elektrický spotřebič

Chcete koupit pračku, sušičku prádla, myčku, sporák nebo další elektrické spotřebiče oblíbené a spolehlivé značky FAGOR, CANDY nebo HOOVER?

Budete pračku, myčku, sporák nebo obdobné elektrospotřebiče instalovat v Jihočeském kraji ve vzdálenosti do 50 km od města České Budějovice, kde zajišťujeme záruční opravy a servis spotřebičů FAGOR?

Pokud ano, tak jste na správných webových stránkách. Napište nebo řekněte nám Vaši představu, jaké parametry by měla pračka, myčka a další spotřebiče splňovat. Můžete nám zaslat i odkaz (link) na stránky, kde je konkrétní elektrospotřebič popsán či vyobrazen.

Rádi Vám sdělíme další informace o typu spotřebiče včetně jeho aktuální prodejní ceny. U elektrických spotřebičů, které koupíte u nás, Vám provedeme zdarma jejich montáž i zapojení.

Přímý kontakt na Aleše Krauskopfa:
Mobil: 606 861 221
Mobil: 722 952 244
E-Mail: krauskopf@opravy-pracek-mycek.cz

 

Protože Vám nabízíme kompletní služby včetně poradenství, může nastat i situace, že po zjištění závady u Vaší pračky, myčky nebo jiného elektrického spotřebiče se na základě konzultace se servisním technikem rozhodnete, že se Vám oprava již nevyplatí, a že je lepší a ekonomicky výhodnější pořídit si nový elektrospotřebič. V tomto případě Vám servisní technik může na základě zjištění Vaši konkrétní potřeby pomoci vybrat a zajistit vhodný a cenově výhodný domácí spotřebič, kdy Vám rovněž provedeme zdarma jeho zapojení a montáž.

 

 

 


Zpět na úvodní stránku

Opravy praček a myček. Servis a prodej elektro