Proč byste si měli vybrat právě náš elektroservis a prodejnu elektro?


 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

Hledáte v Českých Budějovicích a širším okolí do 50 km od Č. Budějovic seriosní a spolehlivý elektroservis za dobrou cenu? Hledáte zkušeného opraváře praček, myček, sporáků, pečících trub, varných desek, digestoří a dalších domácích spotřebičů? Obraťte se na Aleše Krauskopfa a přesvědčte se o výhodách našeho servisu a kvalitě provedených oprav praček a dalších elektro - spotřebičů.

Zaručujeme Vám kvalitně provedenou  opravu pračky, myčky, sporáku, pečící trouby, varné desky, digestoře a dalších elektrospotřebičů při použití osvědčených náhradních dílů a se zárukou nejméně 6 měsíců. Nabízíme rychlý, seriosní a kvalifikovaný elektroservis za dobrou cenu.

servis a opravy pračaka myček, České Budějovice Opravy praček a ostatních elektrospotřebičů provádíme ve většině případů přímo u zákazníka. Nemusíte se proto zatěžovat s odpojením pračky, sporáku, myčky a dalších domácích spotřebičů od přívodu vody, elektrického proudu a s odvozem do servisu. Elektroservis přijede opravit vadný elektrický spotřebič k Vám. 

Pokud je to pro Vás výhodnější, můžete závadný elektrický spotřebič dovézt do opravny osobně a pračku, sušičku prádla, myčku nádobí, elektrický sporák a další elektrospotřebiče nechat opravit dílensky. Před návštěvou elektroservisu nás prosím kontaktujte, aby byl servisní technik přítomen na provozovně. 

Opravu a servis Vaší pračky, myčky, sporáku a dalších elektrospotřebičů si můžete objednat telefonicky a domluvit si termín návštěvy servisního technika dle Vašich časových možností.

Přímé kontakty na servisního technika:
Mobil: 722 952 244
E-Mail: krauskopf@opravy-pracek-mycek.cz

Vzhledem k tomu, že je náš servisní technik vybaven běžnými díly potřebnými k předpokládané opravě, zejména pro značky Candy, Hoover, Brandt a Karma, pro které zajišťujeme i záruční servis, opravíme Vám ve většině případů pračku, myčku, sporák a další domácí spotřebiče ihned na místě. Při zjištění složitější nebo rozsáhlejší závady zajistíme odvoz elektrického spotřebiče do dílenské opravy.

Je-li při opravě potřeba vyměnit náhradní díl, na místě Vás seznámíme s cenovou kalkulací. Na každou provedenou opravu poskytujeme zákazníkům 6 měsíců záruku.

Pokud by se Vám oprava zdála příliš drahá, vyúčtujeme Vám pouze náklady spojené s diagnostikou závady a cestovné.

Poskytujeme kompletní servis včetně poradenství při řešení oprav praček a sušiček prádla, myček nádobí a dalších elektrospotřebičů. To, že se zabýváme jak opravami elektrických spotřebičů, tak jejich prodejem, je pro Vás zárukou, že Vám poradíme zcela objektivně, zda se vyplatí nechat si pračku nebo myčku opravit, nebo je pro Vás již výhodnější pořídit si nový domácí spotřebič.  Prosíme, obracejte se na nás o radu jen v rámci území Jihočeského kraje do 50 km od Českých Budějovic, kde provádíme opravy a servis praček, sušiček prádla, myček nádobí, sporáků a dalších domácích elektrických spotřebičů.

Pro zjišťování závad a poruch u praček, myček a dalších spotřebičů používáme speciální měřící přístroje se zabudovaným programem pro diagnostiku poruch u konkrétních značek elektrospotřebičů. Například závady a poruchy u elektrických spotřebičů značky Candy diagnostikujeme pomocí přístroje a systému Gias / MEM - service - Candy.

Pokud se rozhodnete koupit elektrický spotřebič oblíbené a spolehlivé značky CANDY, BRANDT nebo HOOVER a budete jej instalovat v Jihočeském kraji ve vzdálenosti do 50 km od Českých Budějovic, kde zajišťujeme jak opravy tak záruční servis elektrospotřebičů Candy, Hoover a Brandt, můžete se s důvěrou obrátit na naši prodejnu elektro. Zajistíme Vám nejen prodej Vámi požadovaného domácího spotřebiče CANDY, BRANDT nebo HOOVER v aktuální velmi dobré ceně, ale zdarma Vám provedeme i zapojení a montáž spotřebiče. Kdo jiný než zkušený opravář praček, myček nádobí a sporáků by Vám mohl lépe poradit s výběrem vhodného a spolehlivého elektrického spotřebiče. A v případě, že by Vám na pračce, myčce nádobí a ostatních u nás zakoupených elektrospotřebičů vznikla nějaká závada nebo porucha (jak v době záruky tak i po záruce), jistě bude pro Vás výhodou, že osobně již znáte svého servisního technika a opraváře elektrospotřebičů, který vyvine veškeré úsilí pro Vaši spokojenost.

 

 


Zpět na úvodní stránku

Opravy praček, myček - prodejny - elektroservis