Servis Candy, Brandt, Whirlpool, Indesit, Hoover, Ariston a Karma

 

Servis byl dočasně pozastaven a níže uvedený text není momentálně aktuální

 

 

Hledáte spolehlivý servis a rychlé opravy praček, myček a ostatních elektro-spotřebičů Candy, Brandt, Hoover a dalších značek za dobrou cenu? Hledáte zkušeného opraváře praček, sušiček prádla nebo myček nádobí? Obraťte se na Aleše Krauskopfa a přesvědčte se o spolehlivosti našeho servisu a kvalitě provedené opravy praček a myček. 
 

Servis a opravy praček, sušiček prádla a myček nádobí Candy, Hoover, Brandt a Karma provádíme podle složitosti opravy buď přímo u zákazníků nebo dílensky. Pračky Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston opravujeme pouze dílensky.

 

Opravy a servis praček, sušiček prádla a myček nádobí:

 • servis Candy, Hoover
 • servis Brandt
 • servis Karma
 • pračky Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston opravujeme pouze dílensky
 • z důvodu plné kapacity je v současné době pozastaven servis myček Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar,  Ariston a dalších značek, které přijímáme do opravy jen výjimečně po vzájemné dohodě. 

 oprava pračky, servis: Fagor, Candy, Hoover, Whirlpool, Indesit.

 

Přímé kontakty na elektro - servis: 


Mobil: 722 952 244

E-Mail: krauskopf@opravy-pracek-mycek.cz

 

Specializací na vybrané značky spotřebičů chceme zajistit vysokou kvalitu a současně i dobrou cenu provedených oprav praček, myček a dalších elektrických spotřebičů Candy, Hoover, Brandt a Karma a servis praček Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston. Záruční opravy a servis provádíme u značek Candy, Hoover, Brandt a Karma.

 

Proč si vybrat pro servis a opravy praček, sušiček prádla a myček nádobí právě nás?

Zaručujeme vám kvalitně provedenou opravu pračky a sušičky prádla, myčky nádobí, pečících trub, varných sklokeramických (keramických) a indukčních desek, elektrických bojlerů, digestoří a servis dalších elektrospotřebičů značky Candy, Brandt, Karma a Hoover při použití originálních náhradních dílů a rovněž i praček Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston. Nabízíme spolehlivý servis a rychlé opravy praček a myček za dobrou cenu.

Poskytujeme kompletní servis včetně poradenství při řešení opravy praček (automatických i mechanických), sušiček prádla a rovněž i myček nádobí Candy, Brandt, Hoover a dalších značek. To, že se zabýváme jak opravami praček a myček, tak jejich prodejem, je pro Vás zárukou, že Vám poradíme zcela objektivně, zda se oprava pračky nebo myčky vyplatí, nebo je pro Vás již výhodnější koupit si nový elektrický spotřebič.  Prosíme, obracejte se na nás o radu jen v rámci území Jihočeského kraje ve vzdálenosti do 50 km od Českých Budějovic, kde zajišťujeme opravy a servis praček, sušiček prádla a myček nádobí.

Opravu a záruční servis Vaší pračky, myčky, sporáku a dalších domácích elektrických spotřebičů si můžete objednat telefonicky a dohodnout si termín návštěvy servisního technika podle časových možností, které Vám budou vyhovovat.

Nechcete se zatěžovat s odpojením pračky, sporáku, myčky a dalších spotřebičů od přívodu vody, elektrického proudu a s odvozem do opravny? Elektroservis přijede opravit pračku, sušičku prádla, myčku a obdobné elektropřístroje k Vám: 
Okres Č. Budějovice:
Borovany, České Budějovice, Dívčice, Dubné, Hluboká nad Vltavou, Kamenný Újezd, Ledenice, Lišov, Mydlovary, Nové Hrady, Olešnice, Římov, Ševětín, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou, Zliv a další obce.
Okres Č. Krumlov:
Brloh, Český Krumlov, Chvalšiny, Kaplice, Křemže, Velešín, Zlatá Koruna a další obce.
Okres Jindřichův Hradec:
Třeboň, Lomnice nad Lužnicí a další obce.
Okres Prachatice:
Netolice a další obce.
Okres Tábor
Veselí nad Lužnicí, Soběslav a další obce.

Pokud je to pro Vás výhodnější, můžete závadnou pračku, myčku nádobí, sporák, pečící troubu, varnou desku, elektrický bojler nebo digestoř značky Candy, Brandt, Karma nebo Hoover dovézt do elektroservisu osobně a elektrický spotřebič nechat opravit dílensky. Před návštěvou elektroservisu nás prosím kontaktujte, aby byl servisní technik přítomen na provozovně. Pračky Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston opravujeme pouze dílensky.

Pokud bude servisní technik opravovat pračku, sušičku prádla, myčku nádobí, elektrický sporák a obdobné spotřebiče  u Vás doma, dá se předpokládat, že Vám opravíme elektrospotřebič zpravidla ihned na místě, protože náš servisní technik bude mít sebou většinu náhradních dílů.

Při zjištění složitější nebo komplikovanější poruchy a závady, kdy bude nutné při opravě použít i některé stacionární přístroje a dílenské mechanismy, zajistíme odvoz vadné pračky, myčky a dalších elektrických spotřebičů do dílenské opravy.

Našim krédem je serióznost, dobrá cena, kvalitní práce a spokojený zákazník, který se k nám opět vrátí, když bude potřebovat zajistit opravu nebo servis pračky, sušičky prádla, myčky nádobí a dalších domácích spotřebičů nebo koupit elektro - spotřebič značky Candy, Brandt nebo Hoover.

Další informace, proč byste si měli vybrat pro servis a opravy praček a myček  Candy, Hoover, Brandt a Karma a praček Whirlpool, Indesit, Ignis, Polar a Ariston právě náš elekttroservis uvádíme zde: opravy praček a myček, servis: Candy, Hoover, Brandt a Karma

 

 Záruční servis, opravy Candy, Hoover, Brandt, Karma pračky, myčky, sporáky aj.

 

Zajišťujeme záruční servis a záruční opravy praček a sušiček prádla, myček nádobí, elektrických sporáků, pečících trub, varných sklokeramických (keramických) a indukčních desek, mikrovlnných trub, elektrických bojlerů a digestoří (odsavačů par) těchto značek:

 

servis Candy & Hover

servis a opravy praček, sušiček prádla, myček nádobí, elektrických sporáků, pečících trub, varných sklokeramických a indukčních desek, mikrovlnných trub, digestoří (odsavačů par)

 

servis Brandt

servis a opravy praček, myček nádobí, elektrických sporáků, pečících trub, varných desek, mikrovlnných trub, digestoří a malých domácích spotřebičů

 

servis Karma

servis a opravy myček nádobí, pečících trub, varných sklokeramických a indukčních desek,  digestoří a mikrovlnných trub

 

Záruční doba a záruční podmínky

Bližší a aktualizované údaje, které se týkají servisu, oprav, záručních podmínek a záruční doby pro jednotlivé typy a druhy praček, myček a dalších elektrospotřebičů Candy, Hoover, Brandt, Fagor, Edesa a De Dietrich najdete na webových stránkách obchodních společností, které zastupují v České republice jednotlivé obchodní značky:

 

Candy Hoover ČR s.r.o.

Karmelitská 379/18
118 00 Praha 1

www.candy-hoover.cz

www.hoover.cz

 

ELMAX STORE a.s.
Horní Těrlicko 777,

735 42 Těrlicko
 www.elmax.cz

 

Servis FagorServis EdesaServis CandyServis HooverServis De DietrichServis Karma

Obecně k zárukám, závadám a poruchám u praček, myček, sporáků a dalších elektrických spotřebičů

U žádného elektrického spotřebiče nelze mít naprostou jistotu, že bude sloužit bez sebemenší poruchy nebo závady po celou dobu jeho používání. To by bylo proti všem technickým pravidlům, reálným možnostem a zásadám. Který výrobce by tvrdil, že jeho pračka, myčka, sporák nebo jiný elektrický spotřebič je absolutně bezporuchový, tak Vám neříká pravdu.

 

U každého elektrického spotřebiče včetně pračky, myčky, sporáku, varné desky nebo trouby na pečení se může vlivem opotřebení nebo skryté závady objevit nějaká součástka, která začne vykazovat poruchu a ovlivní chod celého výrobku. Aby tato technická rizika nenesl u nových výrobků zákazník, ale výrobce, k tomuto účelu slouží záruční doby na jednotlivé elektrické spotřebiče.  

 

Pokud se Vám i přes veškerou vysokou technickou úroveň a západoevropskou kvalitu  značek CANDY, BRANDT, KARMA nebo HOOVER objeví porucha nebo závada u pračky, myčky, sporáku a dalších nově zakoupených elektrických spotřebičů, jistě oceníte výhody prodloužené záruční doby na vybrané typy spotřebičů či jejich součásti. A jistě oceníte i výhody toho, že ve Vaší blízkosti se nachází značková opravna a servis elektrospotřebičů značky CANDY, BRANDT, KARMA a HOOVER, která, když si to budete přát, přijede opravit závadný elektrický spotřebič přímo k Vám domů a to v termínu, který Vám bude vyhovovat.

 

Pokud se na Vaši pračku, sušičku prádla, myčku nádobí, sporák, pečící troubu nebo varnou desku značky CANDY, BRANDT, KARMA nebo HOOVER nebude již vztahovat ani prodloužená záruční lhůta, jistě též oceníte, že pro opravu značky Candy, Brandt, Karma a Hoover jsou dostupné veškeré náhradní díly a to v příznivé ceně.  

Záruční doba u elektrických spotřebičů značky CANDY a HOOVER

 

Vysoká kvalita elektrických spotřebičů vyráběných firmou Candy umožnila rovněž prodloužit zákonnou záruční dobu 24 měsíců o dalších 36 měsíců na vybrané druhy spotřebičů nebo jejich součásti  a to v systému nazvaném 2+3, "CANDY 5 let záruka" a podobně.

Firma Candy na svých webových stránkách aktuálně informuje o právě probíhajících akcí na prodloužení záruky. K datu 23.03.2011 uvádí společnost CANDY na svých webových stránkách například tyto informace k programu “CANDY 5 let záruka":

Zákaznický program “CANDY 5 let záruka” poskytuje Candy ČR s.r.o. zcela bezplatně. Zakoupením spotřebiče z vybraných produktových kategorií získává konečný spotřebitel možnost stát se účastníkem programu “CANDY 5 let záruka”.

U volně stojících spotřebičů se program “CANDY 5 let záruka” vztahuje na níže uvedené produktové kategorie:

 • předem plněné pračky (pouze u vybraných modelů - hloubka 40 cm, hloubka - standardní)
 • myčky

Na ostatní volně stojící produktové kategorie, než ty, které jsou zde uvedeny, se prodloužená záruka nevztahuje.

U vestavných spotřebičů se program “CANDY 5 let záruka” vztahuje na níže uvedené produktové kategorie:

 • myčky
 • trouby
 • plynové varné desky
 • sklokeramické a indukční varné desky
 • chladničky kombinované a dvoudveřové

 

Na ostatní vestavné produktové kategorie, než ty, které jsou zde uvedeny, se prodloužená záruka nevztahuje.

Akce začíná dnem 01.03.2011.

Podmínky pro uplatnění programu “CANDY 5 let záruka” jsou následující:

Zákazník má nárok na využití programu “CANDY 5 let záruka” pouze po vyplnění registračního formuláře. Registrace musí být provedena do 20 kalendářních dnů od data zakoupení spotřebiče. (Rozhoduje datum na daňovém dokladu o zakoupení).

Certifikát se zákazníkovi automaticky vygeneruje po řádném vyplnění a potvrzení registračního formuláře, který si následně uschová pro případnou reklamaci.

Pro uplatnění programu “CANDY 5 let záruka” u servisního partnera, musí zákazník autorizovanému servisnímu partnerovi CANDY ČR s.r.o. předložit následující doklady:

 • doklad o zakoupení (daňový doklad, paragon)
 • certifikát “CANDY 5 let záruka”

U prodloužené záruky, tzn. ve 3, 4 a 5-tém roku, bude vada odstraněna nejpozději do 60 dnů ode dne uplatnění reklamace s tím, že pokud kupující nebude s touto delší lhůtou souhlasit, prodloužená záruka zaniká.

Podmínky prodloužené záruční doby výrobků Candy se operativně upravují a mění, takže uvedené údaje na našem webu nemusejí být již zcela aktuální a platné v době, kdy si pořizujete nový domácí spotřebič.

CANDY ČR s.r.o. si vyhrazuje právo podmínky tohoto programu kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.
 

10 LET BEZPLATNÉ ZÁRUKY NA SRDCE PRAČKY CANDY*

Nerezový buben  u pračky Candy je obohacen o titan, aby byl mechanicky odolnější, a to i při vysokém zatížení a ve vysoké rychlosti, a aby byl odolnější vůči chemickým látkám, jako jsou účinné prací prášky, bělidla nebo vysoká koncentrace soli ve vodě.  Deset let bezplatné záruky se vztahuje na konstrukční vady vany a bubnu pračky a to u všech předem i vrchem plněných praček Candy.

Upozorňujeme na skutečnost, že podmínky prodloužené záruční doby výrobků Candy se operativně upravují a mění, takže uvedené údaje na našem webu nemusejí být již zcela aktuální a platné v době, kdy si pořizujete nový domácí spotřebič.

Podrobné, aktualizované a v konkrétním časovém období platné údaje, které se týkají uvedených záručních podmínek a záruční doby pro jednotlivé typy a druhy elektrických spotřebičů CANDY a HOOVER (pračky a sušičky prádla, myčky nádobí, elektrické sporáky, pečící trouby, varné desky a další) najdete na oficiálních stránkách firmy Candy.Zde zjistíte i všechny aktuální informace a probíhající akce, které souvisejí s nabídkou jednotlivých elektrických spotřebičů značky CANDY a HOOVER, a které Vám pomohou vybrat správný typ pračky, myčky sporáku a dalších spotřebičů.

Doporučujeme například tyto oficiální webové stránky obchodní společnosti Candy ČR s.r.o.: Candy-Hoover.cz

 

 

 


Zpět na úvodní stránku
Servis a opravy praček a myček Candy, Hoover, Brandt, Whirlpool, Indesit

servis Brandt, Candy, Hoover, Whirlpool, Indesit, Karma